+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Vårt 6-höjd T & G-panel PVC-staket, utformat för både hållbarhet och estetisk tilltalande. Stående på en standardhöjd av 72 "och anpassningsbara i olika bredder, staketet är byggt med robust 4" x 4 "eller 5" x 5 "inlägg, som kommer för-routed för enkla installation som linje, slut, hörn eller 3-vägsalternativ.
Varje sektion har en förkärlek för botten (2 "x 6" x 94 "), mittskena (2" x 6 "x 94") och toppskenan (2 "x 3-1/2" x 94 "), vilket säkerställer strukturell integritet. För extra styrka innehåller bottenskenan en aluminiuminsats, vilket gör denna staket lämpligt för kommersiella applikationer.
T & G -panelerna finns i två storlekar: 7/8 "x 11,3" x 50 "eller 7/8" x 6 "x 50", vilket ger mångsidighet för dina designbehov. Med en volym av 0,166 CBM per sektion och ett alternativ för matchande grindar är detta PVC -staket det ultimata valet för en snygg och robust omkretslösning.
Förfrågan
Produktbeskrivning
Användning: trädgårdsstaket, hem, gård, vilia, lager, landsgård, balkong, tillfälligt, integritetsstaket.
Rammaterial: 100% jungfru PVC/ plast, inte belagd
Vinyl är lätt att installera, mer elastisk och hög påverkan, vinyl hållbart och lågt underhåll.
PVC -stolpar, skenor, 2 eller 3 tung- och spårpaneler
Anpassa ditt staket med olika färgstolpar, skenor eller mössor
Hur man gör en beställning: det är enkelt, lägg bara till avsnitt Post Gate = Komplett staket
| Staketstil | PVC 6 'Höjd T&G Panel PVC staket |
| Färg | Vit, solbränd, grå, grädde |
| Höjd | Standardhöjd 72 ", olika höjder tillgängliga |
| Bredd | Standardbredd 96 ", olika bredder tillgängliga |
| Posta | 4 "x 4" eller 5 "x 5" eller valfritt x 102 '', förbehålls som linje, slut, hörn, 3-vägar eller tomma. |
| Postmössa | New England Cap, Flat Cap, Gothic Cap |
| Nedre järnväg | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, förbehållen |
| Mellanväg | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, förbehållen |
| Högskena | 2 "x 3-1/2" x 94''lx1pcs, förhandsskadad |
| Gitter | 11,8 "x 90,8" x 1 st |
| U-kanal | 1 "x 1" x 46,8'lx2pcs |
| Aluminiuminsats | Aluminiuminsats i bottenskenan för kommersiell styrka |
| T&G Panel | 7/8 "x 11,3" x 50''l x 8 st eller 7/8 "x 6" x 50''l x 16 st |
| Sektionsvolym | 0,166CBM, Laddar QTTY -förfrågan |
| Matchsport | Tillgänglig |
Kontakta oss för mer information
Tveka inte att kontakta när du behöver oss!
Varför en PVC-berså är meningsfullt för de flesta trädgårdar En PVC-berså är en av de trädgård...
Läs merMed det kinesiska månnyåret 2026 bakom oss, har Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. har i...
Läs merVad är PVC-däck och hur skiljer det sig från andra däckmaterial? PVC-däck är en utomhusdäcksbr...
Läs merVad är ett PVC-stängsel och varför är det så populärt? Ett PVC-stängsel - även allmänt kallat ...
Läs merEtt vinylskyddsstängsel är ett stängselsystem tillverkat av PVC-material med solida eller nästan ...
Läs mer